Jak leczyć nietrzymanie moczu po porodzie?

Witam od dusznego czasu borykam się z problemem około 4 miesięcy nie trzymam moczu po porodzie byłam u lekarza w szpitalu w Danii powiedzieli ze jest wszystko w porządku jak przed ciąża cały czas ćwiczę mięśnie kegla i nic nie pomaga nawet mam tabletki Vesicare 10 mg biorę je od miesiąc i tez nic nie pomaga proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u urologa i diagnostyka, po badaniach będzie można zalecić dalsze postępowanie.