Jak leczyć podrażniony odbyt?

Witam pisze ponieważ już nie wiemy co robić a sytuacja jest trudna . Moja mama ok 5 lat temu miała raka szyjki macicy na szczęście udało jej się z niego wyjść lecz przez radioterapie ktora przeszła jelito zostało bardzo poważnie uszkodzone więc miała operację na jelitach wycięto jej 150 cm jelita. Oczywiście po tym dlugo dochodziła do siebie ciągle biegunki zaparcia itd. Itp doprowadziły do tego że odbyt mojej mamy jest w opłakanym stanie nie ustatnie odczuwa ona ból przy załatwianiu ciągle ma wrażenie że nie wypróżnia się do końca a pozostałości w odbycie sprawiają jej ogromny ból. Jeździliśmy już po różnych lekarzach leki przeciwbólowe już nie działają, czopki brane na początku też nic nie dały a teraz nawet nie ma możliwości brania czopkow ponieważ odbyt tak boli że nie można go wprowadzić próbowaliśmy już wszystkiego maście, kremy , polskie niemieckie po prostu wszystko . Co robić dalej?

Niestety z poziomu portalu nie pomożemy w problemie. Muszą się państwo konsultować z lekarzami chirurgami w ośrodka wysoko specjalistycznych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.