Jak leczyć przepuklinę kręgów?

Mam 24 lata . stwierdzono u mnie przepukline kregow L5 L4 S1 . neurochirurg powiedzial ze operacja . wstawienie implantu w ubytek . mam ucisk do lewej nogi do samej stopy mnie rwie juz od 3 miesiecy nic przeciwbolowego nie pomaga ani rehabilitacje czy warto isc pod noz od razu czy mozna probowac innymi metodami? Bol przeszkadza w codziennych czynnosciach . prosze o jakas pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy są tak nasilone a powyższe postępowania nie pomagają to sądzę że należy kierować się zaleceniami lekarza badającego.