Jak leczyć przewlekłe zapalenie dwunastnicy?

Witam, ostatnio z powodów różnych objawów brzusznych miałem wykonaną gastroskopie, badanie wyszło okej poza dwunastnicą z której zostały pobrane 3 wycinki, z wyniku hist-pat stego co się orientuje wynika że to przewlekłe zapalenie dwunastnicy. W związku z tym mam pytanie czy ta dolegliwość może powodować ssanie w żołądku po posiłku ( nie odrazu, z reguły jakiś czas po zjedzeniu) Wizyte u gastrologa mam dopiero 26 marca tak więć wdzięczny byłbym za chociaż drobne wskazówki.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może mieć to związek konieczna wizyta u gastrologa i ustalenie dalszego postepowania