Jak leczyć RLS u 69-latka?

Mam 69 lat od kilku lat cierpię na RLS, po wyeliminowaniu innych przyczyn wyszło że moje schorzenie ma podłoże neurologiczne. Na początek przepisano mi lek o nazwie Polpix SR 2mg przez trzy miesiące czułem się b dobrze, później zwiększyłem dawkę do 4 mg ,teraz zażywam dawkę 8mg i widzę że przestaje na mnie działać. Czy jest szansa aby mi pomóc w tym schorzeniu jestem nerwowy ,z niewyspania drażliwy i coraz częściej mam myśli samobójcze. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u psychiatry odnośnie myśli samobójczych oraz u neurologa aby odpowiednio zmodyfikować dotychczasowe leczenie