Jak leczyć ten szum w uszach po piaskowaniu zębów?

Trzy dni temu mialam usuwany kamien nazebny. Bardzo duzo sie go nagromadzilo i ciezko go bylo usunac. Bardzo to dlugo trwalo. Podczas usuwania kamienia piszczalo mi w uszach . Bylo to bardzo nie przyjemne. Minelo trzy dni i dalej czuje dyskomgort i zatykamie i szum w uszach . Wczesniej tak nie mialam .Czy to minie ?

Witam serdecznie,
Opisywane uczucie najprawdopodobniej jest związane z odgłosem wydawanym przez piaskarkę. Samo piaskowanie zębów nie ma żadnego związku ani wpływu na uszy.
W związku z takimi objawami, należy udać się na konsultację laryngologiczną, w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.