Jak mam interpretować takie wyniki swoich badań hormonalnych?

Witam. Robiłam badania hormonalne na które wysłała mnie doktor, ale niestety nie zdążyłam omówić wyników, Ponieważ jest już na urlopie.. Powiedzcie mi co to oznacza. Dodam fakt, że nie miałam miesiączki 3 miesiące.. Dostałam w ten sam dzień co robiłam badania. Mimo to jestem ciekawa tych oto wyników. Dziękuję za odpowiedź. A oto wyniki : FSH - 6,91 lU/l LH- 15,26 lU/l PROLAKTYNA - 304,8 mlU/l TSH - 2,76 ulU/ml

Interpretacja badań powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta. Celem interpretacji proponuję poczekać wizytę u lekarza, który zlecił badania. Pozdrawiam.