Jak mogę leczyć takie zaburzenia erekcji?

Witam mam 40 lat i od 7 miesiecy problemy z erekcją. Problemy zaczęły się z dnia na dzień. Od 14 lat jestem żonaty nie palę a alkohol piję sporadycznie. Byłem z tym problemem już 2 razy u urologa. Miałem badaną prostatę. Wszystko ok. Zrobiłem badania morfologię testosteron cholesterol lipidogram. PSA i CRP Wszystkie badania w porządku. Urolog przepisał mi tadalafil 5 mg i kazał zarzywać przed stosunkiem. Lek działa ale ile mozna go brać. Próba seksu bez tabletki to porażka. Wzwód jest słaby i po chwili ustępuje. Nic mnie nie boli ale zauważyłem brak porannych i dziennych erekcji. Nie mam stresującej pracy staram się wysypiać i zdrowo odżywiać. Już nie wiem co robić. Sytuacja zaczyna mnie przerastać i nie wróży dobrze mojemu małżeństwu. Nie oglądam też porno. Nie wiem co jeszcze mógłbym dodać. Proszę o szybką odpowiedź

Dzień dobry. Czwarta dekada życia to II kryzys hormonalny, więc podłoże może być organiczne (hormonalne). Często dysfunkcje mają też podłoże psychogenne. Jednak nikt nie zdiagnozuje Pana dysfunkcji seksualnej przez Internet, bez badania, bez oznaczenia poziomów hormonów.

Polecam wizytę u seksuologa.