Jak mogłabym szybko schudnąć z brzucha i z ud i jakie ćwiczenia i diety byłyby najlepsze?

Mam 11 lat ważę 60 kg i 170cm wzrostu i jestem dziewczyną. No staram się robić codziennie po 50 brzuszków. Wcześniej próbowałam głodówek i różnych diet, teraz zaczynam chodzić z mamą na siłownie 2 razy w tygodniu. W mojej rodzinie raczej nikt nie miał nadwagi a przynajmniej nie dużej. Mam NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY i przez to tyje i szybko rosnę. Jem słodycze, przyznaję, śniadanie zazwyczaj nie jadam i lunchu tez nie jem, obiad około godz 14:00 - 15:00 jem przed snem, niestety około 22:00 - 23:00 zazwyczaj są to ziemniaki, mięsa, owoce i sałatki z warzyw itp jem smażone rzeczy również. Nie wiem co mam robić? Chciałabym włącznie schudnąć około 10 kg zależy mi na tym, ponieważ za 2 miesiące jadę znów do Londynu do mojej przyjaciółki :)

Witam,

Twoje BMI wynosi 20.76.
Odpowiada to przedziałowi między 75,a 90 centylem.
Masz prawidłową masę ciała.
Powinnaś tylko unikać tycia.
Zmniejszysz to ryzyko systematycznie ćwicząc i unikając tuczących produktów.
To, co możesz zrobić to wyeliminować "bomby kaloryczne": cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, tłuste wędliny, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kotlety, kluski, fast-foody, ciasta, ciasteczka, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka).
Zalecałabym spożywanie 5 posiłków dziennie:
-śniadanie, obiad, kolacja jako posiłki główne, o większej kaloryczności,
-II śniadanie, podwieczorek - mniejsze, o mniejszej kaloryczności, w formie przekąsek.
Ostatni posiłek zalecałabym na 2-3 godziny przed snem.
Przynajmniej 1 posiłek powinien być ciepły.
Nie można zapominać o śniadaniu.
Posiłki powinny być spożywane w spokoju, powoli.
Należy dokładnie żuć każdy kęs.
Od stołu dobrze jest odejść z niedosytem – uczucie sytości pojawia się dopiero po pewnym czasie.

Twoja dieta powinna być prowadzona pod kontrolą lekarską.
Podstawą jest jednak zastosowanie leczenia.
O diecie w niedoczynności tarczycy pisałam na stronie www.abcodchudzanie.pl
Ze względu na Twój młody wiek nie powinnaś jednak odchudzać się na własną rękę.
Porada internetowa w przypadku tego schorzenia jest niewystarczająca.

Przykładowe ćwiczenia są dostępne na www.abccwiczenia.pl

POZDRAWIAM