Jak obliczyć rozmiar podkolanówek uciskowych?

Witam. Zostały mi przepisane podkolanówki uciskowe. Znam parametry tylko nie wiem jak obliczyć rozmiar. Noe wiem czy mam rozmiar xl, m, s. Jak można to obliczyć?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wszystko zależy od firmy produkującej podkolanówki. Każda z nich ma swoją tabelę rozmiarów. Zawsze zależy on od wzrostu ciała oraz obwodu łydki. Proszę znaleźć tabelę rozmiarówki producenta podkolanówek przeciwżylakowych, które Panią interesują.