Jak poradzić sobie z atakami paniki w pracy?

Witam moim problemem jest atak paniki w pracy występuje bardzo czesto szczegolnie wtedy gdy czuje się samotnie dodam za od zawsze pracuje z narzyczonym,gdy wiem ze on np bedzie mial kolejnego dnia wolne a ja musze isc do pracy to odrazu zaczynam plakac i mam chec wziac wolne na ten dzien z pracy żeby tylko nie isc tam sama bo mam taki atak paniki ze nie jestem w stanie go uspokoic.Nie mam pojecia jak sobie z tym radzic...

Witam Panią
Na ataki paniki jest tylko jeden sposób – należy je wyleczyć.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć ataki paniki
i zaburzenia lękowe należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami lęków oraz ich konsekwencjami.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl