Jak powinnam dalej stosować lek Vibin?

Witam mam nurtujące mnie pytanie. Stosuję tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini od roku. W piątek zapomniałam wziąć jedną tabletkę czynną i przyjęłam w sobotę po 23, czyli około 24h, przyjęłam ją wraz z następna tabletką placebo, ponieważ ta tabletka czynna była ostatnią z blistra i powinnam już robić przerwę. Natomiast przeczytałam na ulotce, że w 3 tygodniu należy pominąć tabletki placebo i od razu rozpocząć nowy blister i wzięłam 1 różową z nowego opakowania z opóźnieniem do 12 h i kolejną dzisiaj będę brać planowo o 22. Czy w tej sytuacji mam dalej przyjmować tabletki z nowego blistra czy przestać i zrobić jednak tą przerwę i dopiero po niej wziąć kolejną czynną? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
KOBIETA, 22 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry ,proszę dalej przyjmować tabletki ale stosować dodatkowa metoda antykoncepcji w trakcie stosunku płciowego.

Pozdrawiam