Jak radzić sobie w związku na odległość?

Witam, problem zwiazany z moja psychika, poniewaz jestem w zwiazku na odleglosc z dziewczyna ktora mieszka w Polsce a ja w Szwecji, nie czesto sie widujemy ale moim problemem jest to ze w sierpniu pojechala na woodstock ze znajomymi, mi nie powiedziala o tym bo powiedziala mi ze to taki spontan byl, wiem z kim byla, brat, kuzyn itp. ale tam bylo bardzo niebezpiecznie, wiem ze nie mogla mnie zdradzic ale co jesli? ciezko mi jej zaufac, juz pare miesiecy mnie to meczy.

Witam,
Z Pana wypowiedzi wnioskuję, że jest Panu bardzo trudno zignorować myśli o zdradzie, dodatkowo powoduje to w Panu ogromny dyskomfort. Pana zmartwienie nosi znamiona myśli obsesyjnych, natrętnych. Są one cecha charakterystyczną zaburzeń lękowych. Proponuje udać się do psychologa i wspólnie z nim ustalić plan działania.
Pozdrawiam

Witam. Związki na odległość są trudne. Podstawą jest zaufanie. Jeśli zabraknie zaufania to związek powoli kończy się bo powstaje stres który doprowadza do kłótni. U Pana dochodzi do frustracji i nie pewności o przyszłość zwiazku. Proszę porozmawiać z partnerką o swoich wątpliwościach i obawach. Pozdrawiam