Jak radzić sobie z koszmarami nocnymi?

Witam , Jestem 22 letnim mężczyzną jeżeli to ma pomóc (osobą homoseksualną) od niedawna śnią mi się okropne sny (może to dla nie których śmieszne) widzieć wginające się opętane dzieci czy opętaną koleżankę z pracy inne sytuację ,które są powiązane z opętaniem. Te sny są okropne jak się w nocy przyśni i się obudzę to nocka zerwana. Boję się zasypiać ... Jeżeli chodzi o jedzenie odżywiam się normalnie ostatni posiłek w godzinach 19/20 . Męczy już mnie to nie wiem od czego to może być zależne. Aby iść do psychologa czy psychiatry to jestem bardzo wstydliwą osobą i bym się nie otworzył przed kimś kogo nie znam jak mam problem poznać nową osobę ,która dołącza do moich znajomych w życiu realnym. Nie wiem co robić .. Ostatnio byłem u neurologa z powodu bólu głowy (tak zwanej migreny) dostałem bardzo słabe i małą dawkę psychotropów jednak przestałem brać 2 miesiące temu z powodu tego ,że wydawało mi się ,że byłem po nich bardziej agresywny,byłem bardziej skłonny do kłótni i wszystko mnie denerwowało (nawet taki długopis ,który leży w złym miejscu) Oczywiście na ulotce było ,że przez 1-2 tyg bo odstawieniu leków mogą śnić się koszmary czy czuć lęk lecz leki odstawione kawał czasu temu . Oczekuję jakiejkolwiek pomocy bo 3/4 godziny snu to chyba nie jest normalne a jestem już tym wszystkim zmęczony. Z góry dziękuje

WItam, niech Pan idzie z tym do psychoterapeuty albo do hipnoterapeuty i to nie zwlekając. Na podstawie opisu nie można specjalnie Panu poradzić.
Pozdrawiam