Jak rozumieć mój opis usg jamy brzusznej?

Jak zrozumieć ten opis usg? Witam zrobiłem sobie badanie USG na własną ręka proszę o sprecyzowanie informacji opisu . Wątroba homogenna, niepowiększona,o nieznacznym podwyższonych echu. Pęcherzyk żółciowy cienkościenny, echo ujemny, bez złogów. Drogi żółciowe wewnątrz i zewnątrz wątrobowe nieposzerzone 6mm, nieposzerzony.Trzustka hiperechogeniczna o równych wyraźnych granicach bez zmian patologicznych.Obie nerki prawidłowej wielkości i położeniu w nerce lewej liczne drobne hiperechogeniczne zmiany dające liczne cienie akustyczne, poza tym bez zmian patologicznych.Śledziona bez zmian. Pęcherz moczowy słabo wypełniony, bez ewidentnych zmian. Aorta brzuszna bez zmian.Bez wolnego płynu w jamie brzusznej.

Szanowny Panie, należy wykonać dokładniejsze badania obrazowe jak TK jamy brzusznej, aby określić czym mogą być wymienione drobne zmiany.