Co oznacza taki opis USG jamy brzusznej u 63-latki?

Co oznacza w opisie USG-wątroba niepowiększona normoechogeniczna ,bez zmian ogniskowych. Pęcherzyk żółciowy cienkościenny z obejmującą większość światła pęcherzyka nieregularną, niejednorodną echogenicznie zmianą z widocznym krążeniem w CD (największe wymiary 86x16 mm). Drogi żółciowe wewnątrz i zewnątrzwątrobowe nieposzerzone. PŻW w widocznym zakresie do 3mm. Trzustka dostępna w zakresie części głowy i trzonu: niepowiększona, normoechogeniczna, w widocznym zakresie bez zmian ogniskowych,przewód trzustkowy nie poszerzony. Śledziona niepowiększona, echogeniczności w normie, bez zmian ogniskowych. Nerki wielkości i echogeniczności w normie, bez zastoju, bez wyróżniających się zmian ogniskowych. Aorta brzuszna nieposzerzona. Pęcherz moczowy gładkościenny. Wolnego płynu w jamie brzusznej nie stwierdza się. Bardzo proszę o interpretację

Taki wynik USG jamy brzusznej wskazuje na występowanie guza w zakresie pęcherzyka żółciowego. Wskazane byłoby poszerzenie diagnostyki głównie o wykonanie TK jamy brzusznej. Oczywiście o dalszym, sposobie postępowania powinien zadecydować bezpośrednio lekarz, który kierował na badanie USG.