Jak schudnąć z nóg i boczków?

Witaam. Mam wzrost 160cm a waże 55 , i chciala bym schudnąc z nóg i z boczków. Co muszę robić, żeby tak było? Jakies ćwiczenia? Dieta? Zalezy mi na schudnięciu..

Witam.
Dieta musi zawierać warzywa, owoce (szczególnie te które zawierają dużo wit. C), mięso i ryby chude, jogurty naturalne, chude sery i wodę od 1,5 do 2l dziennie, zioła np. lubczyk, majeranek, czarny bez. Jemy od 4-5 razy dziennie. Proszę też włączyć odpowiednia ćwiczenia na uda.
Pozdrawiam Julita Krawczyk

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Odpowiednia dla Pani będzie dieta niskokaloryczna, dietetyk dopasuje dietę jak również poda wskazówki do wysiłku fizycznego. Pozdrawiam