Jak skutecznie leczyć zespół policystycznych jajników?

Witam. Mam 21lat. Od dłuższego czasu zauważyłam u siebie niepokojące obiawy takie jak: nieregularne miesiączki, wzrost wagi, wypadajace wlosy, nasilajacy sie trądzik nadmierne owłosiennie brzuch klatka piersiowa plecy uda itp i zle samopoczucie. Pierwsza wizyta u ginekologa diagnoza policystyczne jajniki i przepisane tabletki anty bez żadnych innych badań. Od razu zmieniłam lekarza również potwierdził obraz policystycznych jajników i wykonanie badań DHEA-S 251.23pg/dl. 98.3-413.4 Estradiol 26.9pg/ml 19.5-144.2 FSH 6.71 mlU/ml. 2.5-10.2 Testosteron 33.86ng/dl. 17.55-50.41 Tsh 4.17mlU/l 0.3-3.6 Glukoza 85.9mg/dl 70-99 Glukoza po 1h 100.9 mg/dl Glukoza po 2h 73.6 mg/dl Kolejna wizyta i torbiel na jajniku z którym trafiłam do szpitala ponieważ pękł. Wizyta u endokrynologa euthyrox 25 przez 3miesiace i wykonanie badania anty TPO wynik. 285IU/ml 0-34.0 Dziś mija 6miesięcy odkąd probuje dowiedzieć sie co dalej robić nikt nie chce udzielić mi odpowiedzi co z zajściem w ciążę? Kiedy powinnam najlepiej zaczac to planować? Jak radzić sobie z innymi objawami zwlaszcza ze bardzo sie nasilają jak np codzienny silny ból glowy, rozdrażnienie, senność i placzliwosc.

Ma Pani chorobę autoimmunologiczną tarczycy, ciążę można planować cały czas. W przypadku niepowodzenia - warto sprawdzić czy występuje owulacja. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.