Jak sobie pomóc przy uciskach z tyłu głowy?

witam,dokladnie rok temu bolala a raczej uciskala mnie glowa z tylu przez 3 miesiace zrobilam rtg odc.szyjnego i wyszlo zniesienie lordodzy szyjnej dostalam skierowanie na ultradzwieki i pomoglo w maju mialam prady na odcinek szyjny i ledzwiowy niestety nie pomogly od 2 tyg znowu mnie ta glowa uciska zadne leki nie pomagaja jak sobie pomoc ?dodatkowo w glowie mi sie kreci czuje slabosc miesni

Bardzo prawdopodobne jest, że u źródła dolegliwości leży błędny nawyk postawy. Pomóc powinny praca na poprawieniem postawy oraz terapia manualna okolic szyi i karku. Pozdrawiam.