Czy po rehabilitacji tkanek miękkich mogą wystąpić bóle głowy?

Witam,jestem w trakcie rehabilitacji-terapia manualna tkanek miękkich,laser i solux,okolice karku i obręczy barkowej.Rehabilitacja zleconą z powodu zbyt dużego napięcia mięśni i co za tym idzie napieciowych bólów głowy.Moje pytanie brzmi-czy po tych zabiegach przez pierwsze dni mogą występować bóle głowy? Mój fizjoterapeuta mówi,ze tak,ponieważ jestem strasznie napięta i tak na początku może być.Zastanawiam się czy te zabiegi są dla mnie skoro czuje dyskomfort i ból.Pozdrawiam.

Ból może pojawić się wmiejscu wykonywnia terapii jednak objawy pierwotne z ktorymi sie Pani zgłosiła do terapeuty powinny ulec poprawie. Pozdrawiam