Jak stosować tabletki antykoncepcyjne Qlaira po pominięciu 20 pigułki?

Witam. Biorę tabletki anty. Qlaira. Zapomniałam przyjąć tabletki w 20 dniu -poniedz.. Na opakowaniu jest napisane aby rozpocząć nowe opakowanie. Nie miałam zapasu, więc wzięłam ją we wtorek a wtorkową w środę w ten sposób przesuwając dzień o jeden w piątek dostałam okres. Nie wiem co robić dalej. Brać tabletki do końca tego opakow. czy może zacząć nowe opakowanie? Dodatkowo zapytam czy osoba po usunięciu pęcherzyka żółciowego może dalej stosować Qlaira ?

W przypadku pominięcia kolejnej pigułki należy albo zupełnie przerwać dane opakowani i czekać na krwawienie, albo przyjąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania.