Jak właściwie odczytać takie MR?

Proszę o pomoc do jakiego lekarza po MR całego ciała.M.lat 60,robione prywatnie ,bo szybciejponieważ występują bóle w prawym ramieniu po urazie w głowę i to ramię. niezdiagnozowane bóle w jamie brzusznej 1/asymetryczne poszerzenie przymózgowej rezerwy płyn.przy przednich biegunach płatów skron.mózgu.2/cechy obecności owalnej zmiany ognisk.wielk.ok.14mmw okol.dolnegobieguna lewego płata tarczycy3/bardzo drobna zmiana ognisk.w okol.segm.III wątroby4/spłycenie fizjol.lordozy i zmiany dyskop.górnego odc.kręgosłupa szyi z umiark.stenozami centr.zwł C3/4 gdzie wymiar worka opon 9-10mm5/odczy obrzękowy w pow.prawego stawu mostk-obojcz6/powiększenie grucz.krok.do ok.33ml norma 25ml.Proszę o pokierowanie kto odczyta płytkę z tego MR

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym w pierwszej kolejności skonsultować się z internistą. Pozdrawiam.