Jak wyleczyć powiększony węzeł chłonny w pachwinie?

Witam.Mam pytanie do chirurga{chyba). Jestem po amputacji uda,noszę protezę. Jesienią,ubiegłego roku,zauważyłam w pachwinie,tam gdzie kończy się lej protezy,małą kulkę.Pojawiała się i znikała.Pomyślałam,że to powiększony węzeł chłonny i we wrześniu udałam się do lekarza rodzinnego,a potem do chirurga.Lekarz chirurg stwierdził,iż rzeczywiście jest to węzeł,który zareagował stan zapalny i po miesiącu zniknie.Niestety,nie zniknął i przeszkadza mi bardzo w chodzeniu,po prostu boli,jest zaczerwienion

Witam , proszę zgłosić się na konsultację do Ośrodka , który dokonał amputacji - z jakiego powodu??? Kiedy była amputacja? Za dużo niewiadomych , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego! z.żurawski