Jak wyznaczyć dni płodne przy staraniach o dziecko?

Witam mam 27 lat, staramy sie od pół roku o dziecko ale nie jestem w stanie wyznaczyc dni plodnych w zaden sposób. bylam u lekarza powiedzial ze jak po roku nie zajde to dopiero mam wrocic. badanie wykazalo ze wszystko mam w normie. miesiaczki mam strasznie nieregularne... ciagle mam plamienia zwlaszcza po stosunku ale tylko wtedy gdy partner we mnie skonczy i tez towarzysza bole podbrzusza. ostatnia miesiaczke mialam w 1/08/18-3/08/18 wiec teraz spodziewalam sie dostac 3/09/18 no i miałam plamienie ze sluzem płodnym wiec współżylismy ale niczym nie zaowocowalo 21/08 znow plamienie dwa dni pozniej juz normalny mocniejszy okres. badam tez szyjke macicy ale nie umiem do konca stwierdzic czy jest wyoko czy nisko bo mi chyba z racji tego ze mam male dlonie zawsze palec wchodzi do konca.

Lek. Tomasz Budlewski

czy była wykonana cytologia? proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego lub udać się na konsultacje do innego ginekologa

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.