Jak zaakceptować to, że jestem niska?

Jak zaakceptować to, że jestem niska? Jestem już dorosłą dziewczyną, lecz mój wzrost jest wręcz śmieszny. Nie powiem, ile mierzę, bo to po prostu wstyd. Od dawna pokazuję się publicznie jedynie nosząc najwyższe koturny, inna opcja po prostu nie wchodzi w grę, jestem od nich uzależniona, gdyż dają mi chociaż trochę pewności i poczucia, że jestem czegoś warta. Może to brzmi śmiesznie, gdyż to, kim się jest, nie zależy od wzrostu, ale ja się tak naprawdę czuję!

Dzień dobry. Samoocena jest adekwatna, gdy zależy od czynników wewnętrznych. Znaczy to tyle, że jedynie Pani miałaby wpływ na to jak się Pani czuje. Nikt z nas nie jest wolny od deficytów, ale nie każdy sobie z tym radzi tak, by zapobiegać zaniżonej samoocenie. Są jednak tacy, którzy radzą sobie z tym doskonale. Jeśli nie osiągnęli tego samodzielnie, to z pomocą interwencji psychologicznej. Jeśli chce Pani dołączyć do grona osób zadowolonych z siebie, zachęcam do skorzystania z konsultacji i podjęcia tego wyzwania. Pozdrawiam serdecznie.