Jak zmienić stosunek do dziewczyny?

Witam Pisze z prośba o pomoc.Zaczne od początku w 2010 roku rozstałem sie z dziewczyna(pierwsza wielka miłość) byłem tym załamany,poznałem póżniej druga dziewczyna ale nie umialem sie przed nia otworzyć,byłem chamski arogancki itd itp.Po pewnym czasie zaliczyliśmy wpadke "ciąża".Podczas porodu matka dziecka zmarła wychowuje samotnie dziecko.Spotykam sie obecnie z dziewczyna ale jestem dla niej gorszy jak dla matki mojego dziecka.Chce to zmienic ale nie wiem jak ...

Pierwszy krok ma Pan za sobą, a mianowicie świadomość stanu rzeczy. Proponuję pełną konsultację psychologiczną, która pomoże dobrać metody pracy z problemem.