Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Poród u kobiet zainfekowanych wirusem opryszczki

Witam

Dieta dla osób z Zespołem Policystycznych jajników to dieta uwzględniająca indeks glikemiczny. Wybór produktów z niskim indeksem.
Zapalenie żołądka- dieta uzależniona od stadium leczenia. Pierwszy okres to dieta lekkostrawna, produkty gotowane ( trochę się kłuci z dietą na PCOS- ale pamiętajmy, że to chwilowy stan). Później wraz z leczeniem coraz więcej można jeść i na etapie wyleczonego stanu zapalnego wystarczy dieta na samo PCOS.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu

umów wizytę 0

Dzień dobry,

bez dokładnie przeprowadzonego wywiadu lekarskiego i żywieniowego nie jesteśmy w stanie Pani dokładnie pomóc. Proszę skorzystać z indywidualnych porad z dietetykiem, a nią nie proszę zabrać ze sobą aktualne wyniki badań.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

umów wizytę 0

Witam serdecznie,

jeżeli chodzi o PCOS zachęcam do lektury mego artykułu:
https://dietetycy.org.pl/dieta-przy-pcos/

Przy zapaleniu rzołądka zaś powinna Pani spożywac produkty łagodne, nie powodujące wydzielania zyt dużej ilości soków żołądkowych, lekkostrawne, gotowane. Wszystko jednak jest kewstią indywidualną więc najlepiej skonsultować sprawę z dietetykiem.
W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu drogą mailową.

joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety