Jaka jest interpretacja wyniku badania rezonansu kręgosłupa?

witam!prosze o interpretacje wyniku rezonansu. W obrazach T2-zaleznych obnizony poziom sygnalu oraz wysokosc tarczy miedzykregowej L4/L5-zmiany degeneracyjne tarczy L4/L5. Guzki Schmorla trzonow kregow od Th10doTh12. prawidlowy poziom sygnalu z trzonow kregow ledzwiowych. Na poziomie L4/L5 szerokopodstawna ,centralna protruzja tarczy m-kregowej z modelowaniem worka oponowego.Szerokosc kanalu kregowego w wym.strzalkowym wynosi 11mm. prawidlowy obraz korzeni nerwowych w obszarze otworow miedzykreg

Witam , nie znam stanu obecnego pacjenta , ani powodów , dla których wykonywane było badanie MR - nie potrafie więc udzielić autorytatywnej odpowiedzi! Prosze omówić szczególy badania z lekarzem , który je zlecił! z.żurawski