Jaka jest szansa, że znów poronię?

Witam jestem po 2 pornieniach osatnie bylo w pazdzierniku 2016. Dostalam zastrzyk anty D poniewaz mamAb rh - grupe krwi choruje takze na niedoczynnosc tarczycy i biore Eutyrox N25. Mieszkam w Uk i lekarza tutaj nie znalezli przyczyny poroniania. Teraz znow jestem w ciazy co powinnam robic ? jaka jest szansa ze znow poronie ? Bardzo prosze o pomoc Pozdrawiam Karolina

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest to przewidzieć. Sugeruję kierunku zespołu antyfosfolipidowe go