Jaka może być interpretacja wyniku badania USG jamy brzusznej?

Witam .Prosze o interpretacje mojego Usg.j.brzusznej. Watroba powiekszona (4cm)niejednorodna silnie stluszczona.Trzustka miernie powiekszona z cechami zwapnienia.Sledziona prawidlowa,niepowiekszona.PŻ-usuniety.Nerki o prawidlowej wielkosci bez.zastoju. PM slabo wypelniony,bez zmian.Dodam ze jestem nosicielem hcv od 4 lat oraz choruje na maloplytkliwosc 52tys. Pruby watrobowe ALAT-136,AspAT-90.Prosze o interpretacje zamieszczonych wynikow

Lek. Michał Lenard

Wyniki powinny być zinterpretowane przy uwzględnieniu Pana objawów i stanu klinicznego. Należy skierować się z nimi do swojego lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!