Jaki jest powód spóźnienia się miesiączki u osoby, która nie jest w ciąży?

Witam,od 14 dni spóźnia mi się miesiączka.wcześniejsze cykle byly zawsze regularne 28-30 dni.wykonałam już 3 testy ciążowe jak i badanie beta hcg z kwi,wynik negatywny.nie mam nawet najmniejszych objawów zbliżającej się miesiączki,dodam że nie mam żadnych problemów typu stres,podróże czy choroba i leczenie antybiotykami które mogły by wpłynąć na przesunięcie miesiączki,jestem jednak ostatnio ciągle zmęczona i opuchnięta jakbym zbierała w sobie wodę.morfologia tarczyca i prolaktyna byly w maju ok

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa