Jaki poziom insuliny świadczy o chorobie?

Witam Staramy się z mężem o dziecko od 3 lat. Postanowiliśmy iść do zaufanego lekarza. Zlecił nam badania. Jedyne wyniki, które mnie niepokoją to insulina. Na czczo 13,7 po godzinie 160,4 po 2 godzinach 98,9. Glukoza na czczo 72 po godzinie 88 po dwóch 97. Ft4 10,51. Czy świadczą one o chorobie? Nigdy wcześniej nie chorowałam. Takie wyniki zrobiłam po raz pierwszy. Proszę o odpowiedź. Wizytę mam za 2 tygodnie, a bardzo się denerwuję.

Aleksander Ropielewski

Niepokojący jest wynik na czczo 13,7 mg/dl i należy wykluczyć insulinomę. Wyniki ft4 podane w ng/l są w normie. Sugeruję kontakt z diabetologiem, ponieważ wyniki testów obciążenia glukozą są bardzo rozbieżne.