Jaki wpływ na prolaktynę mają Limetic?

Witam, zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Limetic. Już przy trzeciej zaczęły się zawroty głowy. Myślałam że szok dla organizmu - przeczekam. Teraz doszedł ból głowy, uczucie zmęczenia w dzień, w nocy nie mogę spać. Mam mdłości, denerwują mnie zapachy. Czy efekty uboczne ustąpią? Nie ukrywam że są uciążliwe. A najważniejsze kiedyś miałam gruczolaka przysadki mózgowej. Obecnie niedoczynność tarczycy. Jak duży wpływ mają mieć tabletki na prolaktynę? Anka.

Najwazniejsza pełna konsultacja Czy nadal utrzymują się niepokojace objawy??
Jakie inne obciązenia chorobowe? Jaki nastrój i sen ?
Ocena stanu zdrowia ? żylaki ?? palenie , ? obciążenia zakrzepowe w rodzinie ???
Do pełnej konsultacji z dokumentacją medyczną : , do interpretacji klinicznej
Ważna ocena pełna ogólnego stanu zdrowia ; Ginekolog, Endokrynolog

Pozdrawiam