Jakie badania powinnam wykonać?

Witam. Jakie badania powinnam zrobić w 23. i 3. dniu cyklu, jeżeli mam problem z zajsciem w ciążę? Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Trudno powiedzieć. Jeżeli lekarz zalecił takie badania, to prawdopodobnie w pierwszej fazie chodzi o zbadanie poziomu estrogenu, a w drugiej fazie o poziom progesteronu. Łatwiej by było coś napisać, gdyby bardziej szczegółowo opisała Pani swój przypadek.

Pozdrawiam serdecznie!