Jakie badania wykonać, aby znaleźć przyczynę silnego bólu u dołu brzucha?

mam straszny ból u dołu brzucha jakby jelita,byłam u gastrologa miałam robione badaania krew mocz kolonoskopie, usg brzucha nic nie wyszlo,aboli dalej musze brac tabletki przeciwbólowe,jakie jeszcze badania wykonac aby sie dowiedziec dlaczego boli, u ginekologa rowniez byłam,pomocy

Aleksander Ropielewski

Wykonała Pani już konieczne do ustalenia przyczyny bólów brzucha. Wykluczyć należy infekcję (badania bakteriologiczne kału i w kierunku pasożytów) oraz ewentualnie wykonać badanie TK jamy brzusznej.