Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po zażyciu antykoncepcji awaryjnej?

Dzień dobry, moja ostatnia mięsiaczka zaczeła sie 30.05.2018 moje cykle sa 24 lub 25 dniowe, w 13stym lub 12stym dniu ( 10.06.2018)cyklu doszlo do zblizenia z moim partnerem bez zabezpieczenia jednak trwalo to bardzo krótko między innymi około 1-2 minut, nie doszlo do wytrysku ani we mnie ani poza mną. Po tej sytuacji w ciągu 19 godzin ( 11.06.2018) zazyłam tablętke ''po" Ellaone. Moje pytanie. Jakie jest prawdopodobieństwo abym była w ciaży po tej sytyuacji, dodam iż 8,9 dni ( 18.06.2018)po stosunku zrobiłam test z krwi beta HCG i wyszedł negatywny. Bardzo proszę o szczerą i szybką odpowiedz. Nadmienię iż po zazyciu Ellaone nie miałam żadnych skutków ubocznych, ani krwawienia a miesiączkę mam dostać planowo około 24-25.06.2018roku.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli byłaby Pani w ciąży, o wykonane badanie poziomu bhcg we krwi po takim czasie powinno być dodatnie. Skoro jest ujemne ciążę raczej można wykluczyć.