Jakie jest ryzyko ciąży mimo zabezpieczenia?

Witam, 10 dni temu uprawiałam swój pierwszy stosunek z chłopakiem. Zabezpieczylismy się prezerwatywą oraz nie doszedł we mnie. Tydzień po stosunku dostałam okres, moje cykle miesiączkowe są bardzo nieregularne. Miesiączka była normalna, jakie jest ryzyko ciąży?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro ma Pani miesiączkę, oraz używała Pani zabezpieczenia podczas stosunku, ryzyko ciąży jest skrajnie małe.