Jakie leczenie powinna podjąć osoba ze złym samopoczuciem po kilku zabiegach?

Witam . Przeszłam 5 operacji ginekologicznych : CC , zapalenie otrzewnej , usunięcie jednego jajnika , Guz ropny podpowieziowo w powłokach brzusznych i endometrioza usunięci guza.. zajść w ciąże już nie mogę... ma tez okropne zrosty co bardzo wpływa na moje codzienne samopoczucie i obowiązki .. nawet przy przekręcaniu w łóżku z jednego bok na drugi czuje ból i bardzo mnie ciągnie aż nieraz czarno w oczach mi się robi ... czy jest coś co mogłoby mi ulzyc ? Jakieś ćwiczenia pomogą ? Chodź boje się ze będzie ciężko z cwieczeniami bo codziennie przy każdej czynności ci bym nie robiła czuje ból i mnie ciągnie i kłuje .

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że dużo się u Pani dzieje pod względem zdrowotnym i rozumiem (tak, jak mogę) Pani codzienne wyzwania
ze zmaganiem się z obowiązkami.

Myślę, że konsultacja fizjoterapeutyczna byłaby dla Pani wskazana, celem uzyskania instruktażu ćwiczeń umiarkowanych, które złagodziłyby u Pani symptomy bólu.

Zachęcałabym Panią do praktykowania technik relaksacyjnych/kontemplacyjnych/medytacyjnych, które byłyby dla Pani pomocne.

Zwyczajna rozmowa z Psychologiem, byłaby dla Pani wsparciem psychicznym, którego (domniemam) Pani mogłaby potrzebować.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605