Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie leczenie zapalenia jądra od masturbacji?

Jak nie powiedziałem lekarzowi że to od masturbacji mam zapalenie jądra to dobrze czy źle? Lekarz przepisał mi 2 leki na zapalenie jądra. Clindamycin-MIP 300mg, tabletki powlekane; Ibuprofen-pabi 200 mg, tabletki drażowe. Wiem żeby brać 3 razy dziennie każdy co 8 godzin. Ale brać jako drugi ibuprofen? Jaki odstęp czasowy pomiędzy lekami? Czy podczas operacji skrętu jądra jest znieczulenie ogólne czy miejscowe? Po operacji (daj Boże żeby jej nie było) to jak z sikaniem, kupą czy dzwiganiemwprac?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksandra Witkowska
79 poziom zaufania

Leczenie które zalecił lekarz jest właściwe, nie ma znaczenia od czego powstał stan zapalny. Leki może Pan stosować z 1-2h odstępem. Operacja jest w znieczuleniu ogólnym, później powrót do stanu sprzed operacji. pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety