Jakie są możliwości zmniejszenia szyjki macicy?

Czy w 32 tygodniu ciazy dlugosc szyjki 1.93cm to odpowiednia dlugosc ? Jakie istnieja mozliwosci na przystopowanie zmniejszania sie szyjki ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jak szybkie jest skracanie się szyjki macicy, są odpowiednie postepowania w zależności od ryzyka przedwczesnego porodu, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego ciąże