Jakie są rokowania, jeśli mama ma aktywne metaboliczne ogniska przerzutowe w węzłach chłonnych śródpiersia?

Witam mama ma aktywne metaboliczne ogniska przerzutowe w węzłach chłonnych śródpiersia, okolicy nadobojczykowej lewej i podobojczykowej prawej, jakie są rokowania 13 lat temu rąk piersi

Lek. Michał Lenard

Na ten moment trudno określić rokowanie, istotny będzie rodzaj nowotworu i jego wrażliwość na leczenie. Mama powinna pozostawać pod kontrolą onkologa i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam!