Jakim sposobem usunąć dużą nadżerkę w przypadku, gdy chce urodzić drugie dziecko?

Proszę o poradę jakim sposobem usunąć duza nadżerkę w przypadku gdy chce urodzić drugie dziecko? Jestem w trakcie leczenia globulkami ,jest mniejsza i cytologia wyszla ze jest proces regeneracji ale lekarz twierdzi ze trzeba laserem dokończyć leczenie. Chce miec drugie dziecko czy lepiej urodzić przed czy po zabiegu laserem ? Czy lepiej wykonać jakiś inny sposób leczenia ? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od tego co dokładnie jest w wyniku cytologii, proponuję porozmawiać z lekarzem ginekologiem aby razem z Panią przeanalizował wszystkie za i przeciw takiego i takiego postępowania.