Kiedy ta przepuklina wchłonie się do środka?

Cztery miesiące temu urodziłam dziecko córeczkę ,waga dziecka po urodzeniu ok.4500. Lekarz stwierdził pępowinę pępkową ,powiedział że trzeba to będzie zoperować , natomiast lekarz domowy mówi żeby czekać ,że przepuklina wchłonie się do środka . Czy jeśli się to wchłonie to nie będzie w przyszłości powodować jakichś dolegliwości , chorób lub wpływać na komfort życia córki . Proszę o poradę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie powinna mieć wpływu na komfort życia córki i występowanie innych chorób.
Pozdrawiam