Kiedy zastrzyki przeciwzakrzepowe po usuwaniu żylaków?

Witam Jestem właśnie po zebiegu usuwania żylaków metodą laserową jak i ostrzykiwaniu i szydełkowaniu kiedy powinnam wykonać pierwszy zastrzyk przeciwzakrzepowy ? Zabieg miałam o godzinie 16 twał ponad 1 godz Mam również tabletki czy zażyć ją teraz czy mogę spokojnie rano po śniadaniu ? Pozdrawiam serdecznie

Jeśli zabieg nie był wykonywany w znieczuleniu podpajęczynówkowym to można zastrzyk przeciwzakrzepowy wykonać po około 1-2 godzinach po zabiegu. Co do tabletki nie wiem co to za tabletka lecz raczej też bez problemu można ją zażyć zaraz po zabiegu. Konkretnych informacji w tym względzie powinien udzielić Pani lekarz wykonujący zabieg.