Kłucie brzucha i parcie na pęcherz w 23. tygodniu ciąży

Witam,mam ogromną prośbę o pomoc. Jestem w 23 tc . Dziś w nocy najpierw z lewej strony kuło mnie podbrzusze potem w prawej no i parcie na pecherz i ucisk. Poszłam od razu do ginekologa . Wykluczył skrócenie szyjki i inne problemy . Ale stwierdził ze to pęcherz ale czy to na pewno pęcherz. Ufam lekarzowi ale boję się żeby dobrze postawił diagnozę bo boję się brać antybiotyk bez przyczyny.antybiotyk augumentin . Proszę o pomoc. Dodam ze bakterie w moczu mam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.