Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Parcie na pęcherz i ból w podbrzuszu

Dzień dobry. Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji wyników badania moczu. Odczyn: kwaśny Ciężar właściwy (g/l) 1020 Białko - Cukier - Ketony - Bilurbina - Urobilinogen w normie Nabłonki - płaskie pojedyncze Leukocyty - 1-3 w polu widzenia Śluz - dość liczne pasma Bakterie - pojedyncze Niedawno przeszłam zapalenie pęcherza, brałam antybiotyk przez 10 dni, ale z chwilą odstawienia leków objawy wróciły. Mam parcie na pęcherz i ból w podbrzuszu. Co może być przyczyną?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Badanie ogólne moczu nie wskazuje na cechy infekcji. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenia

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety