Kłucie okolicy pępka po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam jestem po laproskopi pęcherzyka 3 tygodnie po , od nie dawna mam, boli pod pempkiem i wkoło pempka i prawa strona , i czasami lewa nie wiem dla czego ale takie kłucia mam nie przyjemne dla czego ? biore espumisan nospe forte i dalej boli i czasmi mam mdłości ,z góry dziękuje

Aleksander Ropielewski

Bóle mogą być spowodowane tworzeniem się zrostó i blizn pooperacyjncyh, jak też adaptacją układu pokarmowego do nowej sytuacji anatomicznej i czynnościowej. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i najpewniej USG jamy brzusznej trudno jest mi powiedzieć coś więcej.