Kłucie w okolicy wyrostka mieczykowatego

Kłujący ból w okolicach wyrostka mieczykow. po lewej str. Często promieniuje do klatki piersiowej lub do pleców pod łopatkę. Żołądek, przełyk, trzustka i wątroba zdrowe (zbadane). Po próbie wysiłkowej serce się jakby przewracało wykres wyszedł "esy floresy" (wynik w linku http://przeklej.org/file/uy9jhf/EKG.i.ECHO.pdf). 13 lat uprawiania sportu biegowego. Nigdy nie było problemów z sercem. Od 2 lat nie trenuje i zaczęły się te dziwne epizody "wolnego mocnego walenia serca". Czy to coś groźnego?

Aleksander Ropielewski

Niestety pod podanym linkiem nie otwiera się zapis EKG. Sugeruję kontakt z kardiologiem wraz z wynikiem EKG. Możliwe, że dalszym korkiem będzie wykonanie holtera EKG.