Kłucie w pochwie a prawdopodobieństwo ciąży

Kochałem się ze swoją dziewczyną w dni płodne, jednak nie było wytrysku. po 2 tygodniach dostała bardzo obfity okres, dzień wcześniej niż planowany. Teraz minęło 5 tygodni od stosunku i mówi że kłuje ją w pochwie, ale nie chce zrobić testu. Czy możliwe że jest w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Pana przypadku zdecydowanie nie możemy wykluczyć ciąży. Pana partnerka koniecznie powinna zatem wykonać test ciążowy. Bez względu na wynik, powinna także skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.