Kłujące bóle w przełyku

Witam serdecznie, od około miesiąca mam dziwny ból w przełyku. Po lewej stronie Jabłka Adama. Od 2 dni ból się nasilił. Boli mnie nieustannie. Mam duże trudności z przelykaniem. Jest to ból klujacy, jakby coś wbijalo mi się w gardło. Dodatkowo mam uczucie tzw. kluski w gardle. I nieustanne uczucie duszności gdy przebywam w pomieszczeniach. Dodam, że mam 26 lat i pale papierosy. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam, Kamil.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badania. Prawdopodobnie jest to związane z zapaleniem błony śluzowej żołądka lub przełyku. Możliwy jest także refluks żołądkowo przelykowy.